Olle Nordberg, Ensam flicka, Nordingrå

Föregående | Översikt | Nästa

776780

OLLE NORDBERG (1905-1986): Ensam flicka, Nordingrå, signerad och daterad Olle Nordberg 54, olja på pannå, 37,5x46 cm

UTSTÄLLNING
Konstakademien, Stockholm april 1955

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

776780 - Olle Nordberg, Ensam flicka, Nordingrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (10 bud)
5946884
5946883
1 900
5946882
1 800
5946881
1 700
5946880
1 600

14 timmar 43 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
21:10   (22:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.