Toko Shinoda litografi

Föregående | Översikt | Nästa

776769

TOKO SHINODA (Japan, född 1913): "Evolution", signerad och numrerad Toko Shinoda 25/38, färglitografi, bladmått ca 51x72 cm

Ändringar/tillägg
4/4-20: Fläck i nedre högra hörnet

Fack 6

776769 - Toko Shinoda litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Toko Shinoda litografi

Budhistorik (4 bud)

5936411
5935072
2 800
5934588
2 600
5933486

15 timmar 33 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
21:32   (22:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.