Byrå 1800-tal, biedemeier

Föregående | Översikt | Nästa

776762

BYRÅ, 1800-tal, biedemeier, 3-lådig, dekor av intarsia, fanér mahogny, höjd ca 87, 71x46 cm

Slitage/skador, fanérskador, lös list, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

776762 - Byrå 1800-tal, biedemeier
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå 1800-tal, biedemeier

Budhistorik (7 bud)
5943496
5937920
1 400
5943495
1 300
5937920
5943493

13 timmar 3 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
20:34   (21:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.