Henri Sert oljemålning

776757

HENRI SERT (1934-1964, Frankrike): Figur, monogramsignerad, olja på duk, ca 41x29 cm

Smärre krackelyr

Henri Sert oljemålning

Budhistorik (48 bud)
5948987
17 500
5948982
17 000
5948974
16 500
5948967
16 000
5948964
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 718 EUR, 1 908 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.