Fritz Thaulow oljemålning

776756

FRITZ THAULOW (Norge 1847-1906): Vitmålad stuga med tegeltak, signerad Fritz Thaulow, olja på duk, ca 30x40 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Fritz Thaulow oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5948889
12 000
5948823
10 000
5948220
9 000
5946295
8 400
5936521
8 200

Slutpris SEK:
12 000
1 178 EUR, 1 308 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.