Spegel med konsolbord Karl Johan

776751

SPEGEL MED KONSOLBORD, fanerad i mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, dekor av lagerkrans, bronserade detaljer, höjd ca 175+85, bredd 86 cm

Slitage, sprickor, löst list medföljer, fanerskador/släpp

Diverse, Speglar, Möbler

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
5935759
1 700
5935695
1 600
5933331
5935694
1 400
5933331
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.