Knud Edsberg oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776750

KNUD EDSBERG (1911-2003): Marint motiv, olja på duk, signerad och daterad -41, 90 x 100 cm.

Sedvanligt ytslitage, färgbortfall, fläckar.

Konst, Äldre måleri

776750 - Knud Edsberg oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Knud Edsberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5939873
450
5939539
5938591
5931177

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
14:45   (15:45 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.