Hugo Carlberg ojemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776748

HUGO CARLBERG (1880-1943): "Dunge med ungbjörk", signerad, olja på pannå, ca 92x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 12

776748 - Hugo Carlberg ojemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Hugo Carlberg ojemålning

Budhistorik (1 bud)

5935991
2020-05-23 21:22:41

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
13:18   (14:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.