Soffbord

776727

SOFFBORD, från Snickis, björk, svarvade ben, brännstämplad, daterad 2013, höjd ca 50, 140x74 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord

Budhistorik (3 bud)

5945530
5943488
5943472

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.