Oidentifierad konstnär akvarell

776721

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med ljus genom lövverk, signerad samt daterad 2012, akvarell, ca 72x53

Fack 23

Budhistorik (11 bud)
5947783
1 600
5947499
5943802
1 400
5943802
5945273

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.