Guerlain, Baccarat, Coque d'Or parfymflaska

776714

PARFYMFLASKA, Guerlain, Baccarat, för parfymen Coque d'Or, 1930-tal, art deco, mässing samt blåtonad kristall, höjd ca 6, bredd ca 9 cm

Obetydligt slitage

Diverse, Selected

Monter 13

Budhistorik (13 bud)
5948804
5948803
950
5948799
900
5948792
850
5948779

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.