Nils Asplund Sandhamn

776709

NILS ASPLUND (1874-1958), olja på pannå, Solnedgång Sandhamn, signerad och daterad Nils Asplund, Möja 1922, mått ca 56,5x25,5 cm

Smärre krackelyr

Rum 6

Nils Asplund Sandhamn

Budhistorik (1 bud)

5943797
2020-05-26 07:29:34

2020-05-27 kl 10:42
Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.