CATERINA BENASS

776708

CATERINA BENASSI, (4), kompositioner, färglitografi, signerade samt numrerade 7/150, 52/150, 77/150 samt 1/ 150, ca 32x28 cm

Ej examinerade ur ram

Fack 37

CATERINA BENASS

Budhistorik (7 bud)
5948280
600
5948279
550
5948277
500
5948247
450
5948246

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.