Mortel i marmor Waldemarsudde ytterfoder

Föregående | Översikt | Nästa

776686

MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1900-tal, höjd ca 15, diameter 23 cm; Mortel med stöt, PRINS EUGEN, "Waldemarsudde", ytterfoder, 2 st, porslin, höjd ca 15 cm, diameter 16,5 cm, Syltkruka, Rörstrand, höjd ca 19 cm

Mortel med Nagg, syltkruka med spricka

Diverse

Monter 9

776686 - Mortel i marmor Waldemarsudde ytterfoder
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
5942904
600
5939055
550
5930984
500
5934213
450
5930984

23 timmar 31 minuter kvar
Avslutas 2020-05-26
19:54   (20:54 )
AKTUELLT BUD SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.