Karmstolar 1 par senempire

776677

KARMSTOLAR, 1 par, senempire, 1800-talets mitt, fanerade med mahogny, fast stoppad sits, höjd ca 43 cm

Smärre repor och märken

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 1 par senempire

Budhistorik (8 bud)
5946090
1 400
5946089
1 300
5946086
5946084
5946082

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.