Skeppsmotiv, olja på duk

776675

OKÄND KONSTNÄR, Skeppsmotiv, olja på duk, signerad Zanetti, mått ca 98x68 cm

Åldersrelaterat slitage

Fack 26

Skeppsmotiv, olja på duk

Budhistorik (19 bud)
5945259
2 800
5945234
2 600
5945114
2 400
5944069
5945113

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.