Lars Jonsson litografi

776672

LARS JONSSON (född 1952): Tofsvipa med ungar, signerad samt E A, litografi, ca 31x45 cm

Fack 17

Lars Jonsson litografi

Budhistorik (14 bud)
5945786
5945732
2 800
5945728
2 600
5945707
2 400
5945653

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.