Börderna Andersson soffa samt fåtölj

776669

BRÖDERNA ANDERSSON, soffa, fåtölj, 1900-talets andra hälft, klädd i JP Baker kretong "Lotus", soffan längd 220, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 12

Budhistorik (35 bud)
5945233
21 000
5945231
20 000
5945017
19 500
5945230
19 500
5945017
19 000

Slutpris SEK:
21 000
2 062 EUR, 2 289 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.