Lars Jonsson litografi

776667

LARS JONSSON (född 1952): Fisktärnor, signerad samt E A, ca 29x45 cm

Fack 20

Lars Jonsson litografi

Budhistorik (13 bud)
5946128
3 200
5946120
5945842
2 800
5945747
2 600
5943830
2 400

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.