Vera Nilsson litografi

776664

VERA NILSSON (1888-1979): Komposition med händer, signerad samt provtryck, ca 56x42 cm

Fack 16

Vera Nilsson litografi

Budhistorik (2 bud)

5943443
5942137
500

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.