Bergdorf Goodman & Bauer & Saks Fith Avenue

776662

BERGDORF GOODMAN, New York, J Tiktiner, 1960-tal, duvblå kortärmad klänning, am stl enl etikett 10, AW BAUER, Stockholm, marinblå dräktjacka med kjol, daterad 1959, SAKS FITH AVENUE, rosamönstrad klänning med dräktjacka samt vit bararmad klänning, medföljande marinblå klänning med plisserad kjol

Vintage Fashion

Budhistorik (21 bud)
5947575
1 700
5947573
1 600
5947574
1 600
5947573
5947572
1 400

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.