Byrå empirestil

776657

BYRÅ, betsat trä, 1900-talets andra hälft, empirestil, 4 lådor, höjd 105, 123x53 cm

Delvis solblekt, mindra slitage/märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Byrå empirestil

Budhistorik (1 bud)

5931863
2020-05-22 15:04:11

2020-05-27 kl 12:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.