Tamburmajor förgylld

776655

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, förgylld, krokar i mässing, fot med dekor av karyatider o lejontassar, höjd ca 176 cm

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Tamburmajor förgylld

Budhistorik (15 bud)
5947238
1 900
5946951
1 800
5947237
1 800
5946951
1 700
5945301
1 600

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.