Vinkanna mässing

776641

VINKANNA, mässing, Mughal, indo-persisk, 1700-tal, höjd ca 17 cm

Pip med skada, mindre bucklor

Metall, Orientaliskt

Monter 25

Vinkanna mässing

Budhistorik (2 bud)

5941740
5938020

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.