Hyllor

776638

HYLLOR, 2 st., 1900-talets mitt, 2x6 flyttbara hyllplan, teak, höjd ca 210 samt 99x28 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Hyllor

Hyllor

Budhistorik (18 bud)
5953750
2 800
5953429
2 600
5953325
2 400
5953268
5941273

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.