Lars Zederman Slussenkarusellen

776635

LARS ZEDERMAN (1900-tal): Slussenkarusellen, teckning, signerad Lars Zederman-56, motivmått ca 24x35 cm

Fack 22

Budhistorik (1 bud)

5931066
2020-05-22 08:50:43

2020-05-27 kl 13:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.