Spegel 1800-tal

776628

SPEGEL, 1800-tal, fasettslipat glas, genombrutet krön av pastellage, dekor av akantusslingor, ca 164x67 cm

Slitage, mindre bortfall

Speglar

Rum 15

Spegel 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
5947208
8 400
5947148
8 200
5947099
8 000
5947000
7 800
5938888
7 600

Slutpris SEK:
8 400
825 EUR, 916 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.