Herrbetjänt

776587

HERRBETJÄNT, betsad bok, mässingsdetaljer, hjultrissor, 1900-talets andra hälft, Fratelli Reguitti, Italien, höjd ca 105 cm

Stort nagg på en arm, slitage

Diverse

Herrbetjänt

Budhistorik (6 bud)
5953083
550
5947336
500
5953080
450
5947336
5942270

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.