Von Wright fågelplanscher

776578

VON WRIGHT, fåglar 37 fågelplanscher, färglitografier, ur Svenska fåglar, Stockholm, 1920-29, ca 38x29 cm

Smärre kantnagg, något veck, kantgulnader

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Von Wright fågelplanscher

Budhistorik (9 bud)
5944717
1 900
5945018
1 800
5944717
1 600
5928363
5928363
1 300

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.