F. Makes, Lidingöbron

776576

FRANK MAKES (f. 1931): Lidingöbron, etsning, numrerad 46/60, signerad och daterad F. Makes -1971, bildmått ca 75x30 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 36

F. Makes, Lidingöbron

Budhistorik

2020-05-26 kl 20:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.