Bengt Lindström litografi

776560

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008) Abstrakt komposition, signerad samt E A. litografi, ca 20x29 cm

Bladet möjligen gulnat

Fack 37

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (2 bud)

5929133
5928371

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.