Oidentifierad konstnär oljemålning

776525

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med skeppet af Chapman, signerad Wahlberg, samt daterad 1938, olja på duk, ca 33x45 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Fack 37

Budhistorik (3 bud)

5945139
5939536
5930983

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.