Staffan Östlund blndteknik

776509

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Komposition, blandteknik på papper, monogramsignerad och daterad -89, ca 48x38 cm

Fack 19

Staffan Östlund blndteknik

Budhistorik (6 bud)
5941927
5933516
750
5930662
600
5928943
500
5928942
450

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.