Gustafsberg tallrikar 1800-tal

776496

GUSTAFSBERG, tallrikar, 6 st., porslin, 1800-talets slut, polykrom dekor av papegoja i medaljong, stämpelmärkta, diameter 24 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin

Monter 24

Budhistorik (5 bud)
5930444
550
5936446
500
5930444
5936352
5930444

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.