House Doctor bord

776483

HOUSE DOCTOR, BORD, svart, bemålat trä, höjd 45, diameter ca 90 cm

Bruksslitage, skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

House Doctor bord

Budhistorik (32 bud)
5947527
3 600
5947566
3 400
5947527
3 200
5947563
5947527
2 800

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.