Trädgårdsmöbel

Föregående | Översikt | Nästa

776456

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 1900-tal, 5 dlr, bemålad metall, genombruten dekor, bestående av bord samt 4 stolar, sitthöjd ca 41, diameter bord ca 80, höjd bord ca 70 cm

Slitage/färgbortfall

Diverse

Rum 19

776456 - Trädgårdsmöbel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Trädgårdsmöbel

Budhistorik (8 bud)
5941024
1 600
5939842
5932603
1 400
5928646
1 300
5928645

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-26
20:41   (21:41 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.