Bo-Åke Adamsson akvarell

776447

BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941): Figurscen, signerad signerad, akvarell, bildmått ca 26x34 cm

Fack 40

Bo-Åke Adamsson akvarell

Budhistorik (3 bud)

5946988
700
5946954
500
5946952

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.