Bjällra 1800-tal

776441

BJÄLLRA med visselpipa, förgyllt silver, märkt Leknohcsi 1814, längd 13 cm

Slitage

Silver

Monter 30

Bjällra 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
5945771
900
5944662
850
5942716
5944661
750
5942716
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.