Norsk skola Fjordmotiv

Föregående | Översikt | Nästa

776407

NORSK SKOLA, (1900), Fjordmotiv, olja på duk, ca 36x55 cm

Dukskador, oramad

Konst, Äldre måleri

Fack 17

776407 - Norsk skola Fjordmotiv
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Norsk skola Fjordmotiv

Budhistorik (2 bud)

5948214
2020-05-27 18:13:03
5942250
2020-05-25 17:07:39

6 timmar 27 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
13:00   (14:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.