Flaskschatull masurbjörk

776403

FLASKSCHATULL, 1800-/1900-tal, fanerat med masurbjörk, beslag av horn och mässing, sex fack invändigt, höjd ca 25, 32x19 cm

Torrspirckor, smärre repor, nyckel saknas

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Flaskschatull masurbjörk

Budhistorik (2 bud)

5952990
5952359

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.