Hertha Bengtson Blå Eld

776391

HERTHA BENGTSON (1917-1993): "Blå Eld", servisdelar, porslin, Rörstrand, bestående av: 5 tekoppar med fat, 3+1 skålar, sockerskål, gräddkanna

Slitage, fläckar, nagg

Keramik/Porslin, Design

Monter 9

Hertha Bengtson Blå Eld

Budhistorik (18 bud)
5945706
5945509
1 400
5941722
1 300
5939674
5937922

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.