Samling leksaker 1900-talets mitt

Föregående | Översikt | Nästa

776371

SAMLING LEKSAKER, 1900-talets mitt, omfattande häst på hjul, 7 plåtbilar i kartong "Models of 26 cmYesteryear", kanin, hästens höjd ca

Slitage, kanin och häst med skador

Leksaker

Linnégatan 21, Norrköping

776371 - Samling leksaker 1900-talets mitt
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

5946001
2020-05-26 20:22:17
5938003
2020-05-24 12:13:19

14 timmar 54 minuter kvar
Avslutas 2020-05-29
12:30   (13:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.