Samling leksaker 1900-talets mitt

776371

SAMLING LEKSAKER, 1900-talets mitt, omfattande häst på hjul, 7 plåtbilar i kartong "Models of 26 cmYesteryear", kanin, hästens höjd ca

Slitage, kanin och häst med skador

Leksaker

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

5946001
5938003

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.