Picard oljemålning

776370

PHILIPPE-MARIE PICARD (1915-1997): Fruktstilleben, signerad Ph.M Picard, olja på duk, ca 33x42 cm

Tavelvagn 1

Picard oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5950470
5950469
1 400
5950467
1 300
5950466
5950464

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.