Albert Liedbeck oljemålning

776368

ALBERT LIEDBECK (1881-1955): Landskapsmotiv, signerad Alb. Liedbeck, olja på pannå, 28x39 cm

Fläckar

Fack 37

Albert Liedbeck oljemålning

Budhistorik

2020-05-26 kl 18:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.