Vaser Josef Ekberg

776360

JOSEF EKBERG, vaser, skål, 3 dlr., flintgods, Gustafsberg, 1920-tal, sgraffito, höjd 6-23 cm

Nagg och sprickor

Keramik/Porslin, Design

Monter 30

Vaser Josef Ekberg

Budhistorik (11 bud)
5945333
5945288
750
5943544
700
5942177
650
5941352
600

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.