Bordsfotogenlampa sent 1800-/tidigt 1900-tal

776352

BORDSFOTOGENLAMPA, fot av svart marmor, oljehus av slipad kristall, kupa med slipad och reliefdekor av blommor, höjd ca 57 cm

Rör saknas, smärre ytslitage

Diverse, Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5950265
5933618
5950264
5933618

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.