Ulrica Hydman-Vallien

776351

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Knoppar I", signerad Ulrica HV, tusch på rispapper, bladmått ca 39x39 cm

PROVENIENS: Galleri Kamras

Tavelvagn 1

Ulrica Hydman-Vallien

Budhistorik (12 bud)
5950446
5950401
5950400
1 900
5950399
1 800
5944358
1 600

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.