Schuco

776350

SCHUCO, 2 st, 1900-tal, mekaniska, gris resp råtta, höjd 11 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Leksaker

Monter 30

Schuco

Budhistorik (19 bud)
5946306
5945407
5946291
5945407
5946282
950

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.