Carl Malmsten soffa

776347

CARL MALMSTEN, "Gustavus", soffa, vitlackerad, lösa plymåer, gul klädsel, längd ca cm

Brukslitage, smärre skador

Möbler, Soffor

Rum 2

Carl Malmsten soffa

Budhistorik (15 bud)
5937387
5934411
5934200
5934199
900
5934198
850

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.