Parti med fotoutrustning 1900-talets mitt

776319

PARTI med fotoutrustning, bestående av 22st kameror, samt 11st objektiv, till större del från 1900-talets mitt, olika tillverkare, bland annat: Olympus Trip 35mm, Yashica EZ-matic 126mm, Zeiss Ikon Contessamat Prontor-Matic125 45mm samt Kodak Retinette Rodenstock Reomar 45mm, objektiv från olika tilverkare, bland annat: RMC Tokina 1:4.5 80-200mm med fodral, Makinon 28mm med fodral, Sigma "High-speed Zoom Multi-Coated 80-200mm" för Canon med fodral,

Varierande bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Diverse

Budhistorik (3 bud)

5937059
1 300
5936925
5928617
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.